Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde budeme prodávat

Rok 2017

První jarmark, na kterém budeme prodávat, bude ve skanzenu v Zubrnici. Je to velikonoční jarmark, takže se můžete přijít naladit na tento krásný křesťanský svátek. Koná se o víkendu 8. a 9. dubna. 

zubrnice.jpg

 

Jako každý rok, ovšem tentokrát v pátek 14.dubna budeme prodávat na jarmarku v krásném historickém městě Úštěku. Přijďte se určitě podívat na výborný kulturní program a něco si koupit na ten velikonoční stůl.

 

ustek.jpg

V sobotu 15.dubna budeme opět a s velkou radostí prodávat na Fler řemeslném jarmarku v Lysé nad Labem. Opět spousta nádherných výrobků přímo od výrobců, divadlo a výborné jídlo. Určitě přijďte!

 

lysa-2017.jpg

 

Druhý Fler jarmark, na kterém budeme prodávat, se koná 1.května. Místo konání- fara v Českém Brodě. Je zde nádherná komorní atmosféra a můžete si zde pořídit nějaký krásný řemeslný výrobek. Těšíme se na Vás!

 

brod-jaro-2017.jpg

 

Ve dnech 6.a 7.května budeme opět prodávat na vyhlášených Hrnčířských a řemeslných trzích v Berouně. Uvidíte zde opravdu mnoho nádherných výrobků od tuzemských i zahraničních výrobců.

 

beroun.jpg

 

Týden poté, 13.května, budeme opět na našem oblíbeném Veselém kopci, respektivě ve skanzenu. Koná se zde opět tradiční Hrnčířská sobota a my samozřejmě nesmíme chybět. Přivezeme mimo našich výrobků i hrnčířský kruh, takže si u nás můžete tentokrát nejen něco koupit, ale i vyrobit. Těšíme se na Vás!

 

veselac.jpg

 

V sobotu 20.května budeme poprvé prodávat na řemeslném jarmarku při folklórním festivalu v Telči. Přijďte se podívat na krásný program, ale i si něco hezkého koupit.

 

 telc.jpg

 

 

Poslední květnový víkend, 27.a 28.května, budeme tradičně na vyhlášeném řemeslném jarmarku v Turnově. Ten se koná v krásném prostředí městského parku. Přijďte si vybrat nějaký výrobek od mnoha řemeslníků a shlédnout velice zajímavý kulturní program!

 

turnov.jpg

 

Od 9.do 11.června budeme poprvé prodávat na výstavišti v Lounech. Koná se zde akce "Řemesla a kreativita". Spousta zajímavých řemesel a samozřejmě výrobků v krásném prostředí lesoparku. Těšíme se na Vás!

 

vystaviste-louny-7.jpg

 

 Tak se nám sem v červnu vloudila ještě jedna akce. 17.června budeme poprvé prodávat v areálu muzea v Berouně. Jedná se o tzv. Flerjarmark. Přijďte se podívat a samozřejmě i něco koupit přímo od výrobců.

beroun_leto_2017.jpg

 

 

 

 24.června budeme opět po roce prodávat na keramickém trhu v areálu zámku Ploskovice. Srdečně Vás zveme do tohoto pohádového prostředí. Těšíme se na Vás!

 

ploskovice.jpg

 

Na začátku prázdnin, přesně od 7.července do 9.července budeme opět po několika letech prodávat v krásném prostředí zámku v Telči. Zveme Vás do tohoto pohádkového prostředí nejen zámku, ale i celého města.

 

telc.jpg

 

Již tradičně budeme opět druhý víkend v červenci tj.15 a  16.července prodávat na  víkendovém řemeslném jarmarku ve skanzenu Veselý kopec. Přijďte si nakoupit nějaký řemeslný výrobek od mnoha zručných českých výrobců.

 

vesely-kopec.jpg

 

Poslední červencový víkend, tj.29. a 30., budeme prodávat na Údolské pouti v Kryštofově údolí. Těšíme se na Vás v tomto malebném údolí!

 

krystofovo-udoli.jpg

 

První akcí v druhé půlce prázdnin, na které budeme prodávat, bude 12.srpna vyhlášený jarmark v Kohoutově. Můžete se těšit na bohatý kulturní program a samozřejmě Vám zde my i další výrobci nabídneme velké množství svých výrobků.

kohoutov.jpg

 

19.srpna budeme již tradičně na velkém jarmarku v Úštěku. Zajímavý kulturní program, velké množství prodejců s vlastními výrobky a spousta dobrot, to je to, co Vás jistě naláká na tuto akci.

 

ustek.jpg

 

Třetí víkend v srpnu a to 26.srpna budeme prodávat na festivalu uměleckých řemesel v městském parku v Sobotce. Kvalitní výrobky a zajímavý program, to je výborná kombinace na konec prázdnin.

 

sobotka.jpg

 

9. a 10.září budeme opět prodávat na jedinečném hrnčířském jarmarku v Berouně. Přijďte si vybrat z největší nabídky keramických výrobků u nás.

beroun.jpg

Za týden tj.16. a 17. září budeme prodávat na stejně vyhlášeném jarmarku, ovšem na Moravě a to v Kunštátě.

Těšíme se na Vás!

 

kunstat.jpg

 Po dvouleté odmlce budeme opět prodávat na známém Cibulovém jarmarku v Hořovicích. 

Ten se koná dne 7.října.

 Přijďte si k nám koupit něco z naší keramiky nebo si zde koupit typický cibulový cop.

 

1200px-horovice-_namesti_palackeho.jpg

 

 

 

Stejně jako na jaře, tak i teď na podzim si Vás dovoluji pozvat na už kultovní jarmark do Lysé nad Labem.

Ten proběhne 14.října.

Určitě přijďte, budete nadšeni a hlavně si budete moci i některé věci sami zkusit vyrobit!

lysa.jpg

 Na konci října, na státní svátek 28., budeme na jarmarku v Úštěku.

Přijďte se podívat na zajímavý program a k tomu budeme rádi, když si u nás něco koupíte!

ustek_01_460.jpg

Adventní trhy zahájíme na zámku ve Žlebech, jarmark zde bude probíhat 25. a 26. listopadu.

Srdečně Vás zveme na tento pohádkový zámek, v tuto dobu umocněný předvánoční atmosférou.

zamek_zleby2.jpg

Druhý adventní víkend( 2.prosince) budeme tradičně opět v muzeu v Mělníku.

Přijďte ochutnat vánoční svařák a při té příležitosti zakoupit třeba už nějaký vánoční dárek.

melnik.jpg

 

 

 

 Ten samý den budeme prodávat v muzeu v Semilech.

 I zde bude určitě vánoční atmosféra, která Vás inspiruje k nákupu nějakých dárků.

1280px-semily_-_muzeum_husova_2.jpg

V pátek a sobotu 8. a 9. prosince budeme na jarmarku v Turnově.

Velice rádi Vás přivítáme v tomto městě v Českém ráji.

zluta-plovarna-turnov-2.jpg

 

Už tradičně budeme druhou neděli v prosinci (tj.10.12.) prodávat 

v krásném skanzenu na Veselém kopci.

 Pokud sem dorazíte, určitě zažijete, jak vypadal adventní čas, ale i vánoční zvyky za našich prababiček.

fotografie-ze-zasnezeneho-skanzenu-vesely-kopec-38-1024x680.jpg

 

 

 

Další termíny jarmarků budeme vkládat po potvrzení od organizátorů.