Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde budeme prodávat

Rok 2018

Tak tento rok začneme s jarmarky a přímým prodejem trochu dříve. 15.února jsme byli pozváni od naší milé kamarádky Ivy Hubáčkové k ní do keramického ateliéru v Praze Zličíně.

Velice se těšíme a zveme Vás všechny!

hubart.jpg

 

A ještě jedna novinka. Budeme poprvé prodávat na masopustu v námi velice oblíbeném Úštěku. Jarmark při této velice chutné události se koná 17.února.

 

ustek.jpg

 

 První velikonoční jarmark, na kterém budeme prodávat je ten ve skanzenu v Zubrnici. Tento rok to bude 24. a 25. března.

Těšíme se na Vás!

 

zubrnice_uvodni_foto.jpeg

 

A skoro za týden poté opět v našem oblíbeném Úštěku. Přesně tedy v pátek 30.března.

Přijďte se podívat na bohatý velikonoční program a třeba si i něco koupit z velké nabídky naší dílny.

 

ustek.jpg

 

V neděli 1.dubna, tedy den před velikonočním pondělím , budeme poprvé prodávat na jarmarku v Jimlíně.

Přijďte se velikonočně naladit!

 

jimlin.jpg

 

A je to tady! Opět po půl roce budeme na námi velice oblíbeném jarmarku v Lysé nad Labem. Přesně to vypukne 14.dubna. 

Přijďte si vychutnat zdejší jedinečnou atmosféru!

 

lysa.jpg

Už tradičně budeme na začátku května prodávat na vyhlášeném trhu keramiky a ostatních řemesel v Berouně. Přijďte se podívat na tu rozmanitost výrobků od mnoha ketramiků a jiných řemeslníků a určitě neodoláte a něco si koupíte. Trh se bude konat 5.a 6.května na náměstí.

 

beroun.jpg

 

Čtrnáct dní na to budeme poprvé prodávat na Valdštenských slavnostech v Jičíně. Přesně 19.května. Bude zde bohatý kulturní program a samozřejmě mnoho velmi zajímavých věcí ke koupi.

 

jicin.jpg

 

Ten samý den budeme prodávat na Májovém jarmarku v Jilemnici. Byli jsme zde naposledy před několika lety a tak jsme zvědavý, jaké to tady teď je. Pokud jste na tom stejně, přijeďte se sami přesvědčit.

jilemnice.jpg

 

Za týden 26.a 27.května budeme opět v Turnově na tradičním jarmarku. Pozor, ale tentokrát nebude v parku, ale na Dlaskově statku na kraji Turnova. Bude to změna, ale určitě toto místo plnohodnotně zastoupí to tradiční. Těšíme se na Vás!

 

turnov.jpg

 

Tu samou sobotu 26.května budeme po nějaké době opět na oborovém jarmarku v Kostelci nad Černými lesy, na Keramickém dni. Zveme Vás na tento trh, kde najdete nebřeberné množství keramických výrobků a kde i uvidíte, jak se to vše vyrábí.

 

kostelec.jpg

 

První červnovou sobotu 2.června budeme poprvé prodávat na zámku v Jindřichově Hradci. Bude to jarmark v rámci výročních slavností v tomto městě. Udělejte si čas a přijeďte si vychutnat bohatý kulturní program a případně si koupit nějaký rukodělný výrobek.

 

jindrichuv_hradec_3.jpg